Spicer 212247X-1712M - 4.000" x 0.079" Wall Aluminum Driveshaft Tubing (Sold by the Foot)
No reviews yet Write a Review
SKU:
DDP212247X-1712M
Description:
Drive Shaft Tubing
Description:
Drive Shaft Tubing
Brand:
SPICER DRIVELINE
Weight:
9.00 LBS
Mfr Part Number:
212247X-1712M
Material:
Aluminum
Len:
1712 MM